Seznam všeho zboží

Poštovné & doprava

Zboží zasíláme:
Českou Poštou, osobní převzetí je možné na 600 místech v Česku a na Slovensku (Zásilkovna.cz, Uloženka.cz)

Osobní převzetí ......... 40,-
Pošta (platba předem) . 60,-
Pošta (na dobírku) ...... 90,-

Rychlý kontakt

pro informace a objednávky

+420-723 085 250

po - pá 9.00 - 16.00

sperk s venovanim

poukazy_200x160

 Sleva na šperky na rodinné a senior pasy

pasy_novinka350pxS potěšením Vám oznamujeme, že jsme se zapojili do projektů "Rodinné pasy" a "Senior pasy"  a pro držitele těchto průkazů jsme připravili slevu 10 % na veškeré jinak neslevněné stříbrné šperky v naší nabídce.

 

Pro uplatnění slevy stačí při objednávce do kolonky "Poznámka" vložit číslo Vašeho průkazu, po ověření platnosti Vám slevu odečteme a cena Vaší zásilky bude o příslušnou částku ponížena. O přesné výši dobírky Vás budeme informovat předem, v rámci potvrzení Vaší objednávky.

Zakládáme si na tom, že jsme přátelská firma a poskytování slev rodinám a seniorům do našeho přístupu rozhodně zapadá!

V lednu 2010 bylo do projektu rodinných pasů zaregistrováno 53.547 rodin. Projekt je v současnosti funkční nejen v České republice (v Jihomoravském, Olomouckém, Pardubickém, Ústeckém, Zlínském a Královéhradeckém kraji a kraji Vysočina), ale také na Slovensku (Žilinský samosprávný kraj).

SENIOR PASY jsou unikátním projektem Jihomoravského kraje, který vznikl na podporu obyvatelstva s věkem od 55 let. Zapojení do projektu je zdarma! Projekt přináší ucelený a jednotný systém slev na výrobky a služby poskytovaný držitelům karet SENIOR PAS.

Informace o pasech najdete na webových stránkách http://www.rodinnepasy.czhttp://www.seniorpasy.cz.

Pozor! Pro uplatnění slevy platí obecná zásada, že slevy se nesčítají. Pokud tedy u poskytovatele právě probíhá jiná slevová akce, nebo kupujete zboží např. v sezónní slevě, nemusí vám být sleva poskytnuta! Děkujeme za pochopení.


 
refereer: