Seznam všeho zboží

Poštovné & doprava

Zboží zasíláme:
Českou Poštou, osobní převzetí je možné na 600 místech v Česku a na Slovensku (Zásilkovna.cz, Uloženka.cz)

Osobní převzetí ......... 40,-
Pošta (platba předem) . 60,-
Pošta (na dobírku) ...... 90,-

Rychlý kontakt

pro informace a objednávky

+420-723 085 250

po - pá 9.00 - 16.00

sperk s venovanim

poukazy_200x160

 8. května je Den matek, nezapomněli jste?

Každou maminku potěší, když si na ni 8.5. na Den matek, její potomci vzpomenou. Ať už zprávou, telefonátem, kytičkou či nějakým dárkem.

floral-md-689

My vám nabízíme originální dárek jen a jen přímo určený a vytvořený právě pro tu vaši maminku. Vyrytí věnování na šperk je projevem lásky a zájmu, a pokud se jedná o ruční rytinu do stříbra, pak nepochybně.

Na špercích milujeme jejich hodnotu nejen estetickou a materiální (kvalitní šperk je osvědčenou investicí, získávající na hodnotě), ale i jejich tajemné příběhy a osudy. Šperk jako dárek je výborná a nadčasová volba. Jak ale z dobrého nápadu udělat ten pravý, vynikající a nezapomenutelný? Z krásného, ale typového šperku vám vytvoříme šperk s monogramem, iniciály, jménem či věnováním.

Maminka vás může mít stále při sobě – v podobě přívěsku, prstenu či náramku. Přívěsek se jmény dětí, daty jejich narození nebo vzkazem vám může pomoci vyjádřit to, co slovy někdy nejde. Památeční rytiny mají dlouhou tradici a kvalitní řemeslné zpracování je výborným předpokladem k tomu, abyste vytvořili ve své rodině šperk, který se předává z generace na generaci.

Vyberte z naší nabídky šperků http://www.stribro.eu/obchod/sperky-s-venovanim nejlépe vhodných k vytvoření originálního dárku pro Vaši maminku. Cena za rytinu je 10 Kč za písmenko, číslici, znak.

Hezký Den matek všem přeje STRIBRO.EU

 

 


Doporučujeme

Stříbrný zirkonový křížek

Cena: 470 Kč

Stříbrný prsten s proužkem

Cena: 155 Kč

Stříbrný prsten barevný proužek

Cena: 265 Kč

Originální naušnice z černých perel

Cena: 225 Kč
 
refereer: