Seznam všeho zboží

Poštovné & doprava

Zboží zasíláme:
Českou Poštou, osobní převzetí je možné na 600 místech v Česku a na Slovensku (Zásilkovna.cz, Uloženka.cz)

Osobní převzetí ......... 40,-
Pošta (platba předem) . 60,-
Pošta (na dobírku) ...... 90,-

Rychlý kontakt

pro informace a objednávky

+420-723 085 250

po - pá 9.00 - 16.00

sperk s venovanim

poukazy_200x160

 Perly, perly, perličky

perly-ilustracniTo, že perlové šperky zase frčí, se nedalo přehlédnout. Proto jsme i my vyrazili na perličkobraní. Perlové šperky jsou sice opředeny mýty o tom, že mají být spíše darovány, než aby si je majitelka pořizovala sama, ale dámy ruku na srdce, pokud bychom na vše měli čekat nebo doufat, že si toho někdo všimne...

Za dob našeho dětství byly k dostání jen perly z umělé hmoty, které se časem začaly olupovat, a bylo po parádě. V dnešní době jsou sice stále k dostání, ale proč si kupovat nestálý šunt, když za stejné peníze lze zakoupit i perly kultivované. Perla, která byla vytvořena přírodní cestou, bez zásahu lidské ruky, je tou nejvzácnější a i nejdražší. Pak tu máme perly kultivované, u kterých lidé vložili zrnko písku do perlorodky, ale dále už to bylo také na přírodě samotné. Tyto perly jsou cenově dostupné všem, a nadělají velký obdiv a krásu na celý život i déle.

prsten-perla


Perlové šperky není proč schovávat jen na určité příležitosti, perly se prostě hodí ke každému oblečení – jak k běžnému nošení, tak i na oslavy, plesy, rauty i svatby.

Začalo nám jaro a teplo, ukážte jak vám to sluší s perličkovými šperky. Takže ať si je pořídíte sama či budete obdarována, perličky potěší vaše ouška, krčky i ručičky.

nausnice-perlaIlustrační obrázek: CC BY 2.0Ashley Harrigan (Flickr)

 


 
refereer: