Seznam všeho zboží

Poštovné & doprava

Zboží zasíláme:
Českou Poštou, osobní převzetí je možné na 600 místech v Česku a na Slovensku (Zásilkovna.cz, Uloženka.cz)

Osobní převzetí ......... 40,-
Pošta (platba předem) . 60,-
Pošta (na dobírku) ...... 90,-

Rychlý kontakt

pro informace a objednávky

+420-723 085 250

po - pá 9.00 - 16.00

sperk s venovanim

poukazy_200x160

 Šperky patří i ke sportu do Soči

olympijske-kruhy-210x105Pokud žijete olympiádou v Soči, pak jste jistě zaregistrovali, jak krásné sportovkyně máme v naší výpravě.

Nejen že jsou to dívky krásných tváří, ale jsou také bořičky mýtů a předsudků. Řeknete si - do posilovny, na běh, ani na TRX náušnice nepatří - no a vidíte, naše olympioničky si to tedy vůbec nemyslí.

Jak stříbrná biatlonistka Gabriela Soukalová, tak výborná Veronika Vítková se rozhodně nedají zahanbit ani s lady z lepší společnosti. Na jeden závod si do oušek dají obrovské perly a na druhý modré zirkonové náušnice, aby ladily s dresem.

Kam je vlastně vhodné či nevhodné si brát šperky? Ať ženy samy posoudí, kde chtějí být krásné! Když trávíte při sportu či jiné profesi 80 % života, proč si nebrat šperky i do takových lokalit, jako jsou zasněžené hory.  Jen ať ostatní lyžařky závidí vaše svítivé zirkony i na svahu či v restauraci při oběděJ

Za tým STRIBRO.EU tleskáme! Nejen za cenné kovy pro Českou republiku, ale také za vaši neutuchající krásu i při vrcholových sportech.  

soukalova


 
refereer: