Seznam všeho zboží

Poštovné & doprava

Zboží zasíláme:
Českou Poštou, osobní převzetí je možné na 600 místech v Česku a na Slovensku (Zásilkovna.cz, Uloženka.cz)

Osobní převzetí ......... 40,-
Pošta (platba předem) . 60,-
Pošta (na dobírku) ...... 90,-

Rychlý kontakt

pro informace a objednávky

+420-723 085 250

po - pá 9.00 - 16.00

sperk s venovanim

poukazy_200x160

 Věnování je projev lásky

Je vyrytí věnování projevem lásky a zájmu? Pokud se jedná o ruční rytinu do stříbra, pak nepochybně. Na špercích milujeme jejich hodnotu nejen estetickou a materiální (kvalitní šperk je osvědčenou investicí, získávající na hodnotě), ale i jejich tajemné příběhy a osudy.

Šperk jako dárek je výborná a nadčasová volba. Jak ale z dobrého nápadu udělat ten pravý, vynikající a nezapomenutelný? Z krásného, ale sériového šperku vytvoříte šperk s monogramem, iniciálami, vaším věnováním nebo necháte zhotovit rytinu s celým jménem. Vaše láska vás může mít pak stále při sobě – v podobě přívěsku, prstenu či náhrdelníku. Prstýnek se jménem, datem seznámení nebo vzkazem vám může pomoci vyjádřit to, co slovy někdy nejde.

ryti-prsten

Rytina může být také krásným doplněním dárku pro vaše dítko – přívěsek s monogramem ho bude provázet od malička a bude mu připomínat, kdo ho bude mít rád vždycky. Památeční rytiny mají dlouhou tradici, kvalitní řemeslné zpracování je výborným předpokladem k tomu, abyste vytvořili ve své rodině šperk, který se předává z generace na generaci.

Nemusí to být jen jména, data a věnování – rytí do šperků může vyjadřovat mnoho skrytých symbolů a významů. Mohou to být varianty na znamení zvěrokruhu, ale také umělecky ztvárněné zvíře, květina nebo jen ornament. Šperk se tak stane netradičním dárkem, který vystihuje styl, vkus obdarovaného a hlavně to, že je jedinečnou osobou právě pro vás.

Cenově je tato ruční práce velmi lákavá – rytinu na u nás zakoupené šperky nabízíme už od 10 Kč za písmenko (u většího množství písmen je cena nižší – určí ji pan rytec a dáme vám ji vědět předem). Vytvořili jsme také kategorii šperků vhodných k rytí, ale pokud najdete zajímavý kousek i mimo ni, samozřejmě vám rytinu zajistíme také.

Věříme, že vás tato nabídka zaujme - stačí jen málo a získáte navíc práci na zakázku s duší a nápadem.

ryti-pplusr

ryti-lucinka

ryti-frantisek


 
refereer: